Kucēni / Puppies


 

Cienījamie potenciālie kucēnu saimnieki!

Mūsu mērķis ir audzēt šķirnei atbilstošus, veselīgus suņus, ar labu temperamentu. Tāpēc katrs metiens tiek pārdomāts, lielu uzmanību pievēršot vecāku veselībai un raksturam.

Mūsu kucēniem meklējam mājas, kur suns pirmkārt un galvenokārt būs ģimenes mīlulis. Mūsu audzētos kucēnus vēlamies redzēt ģimenē vai nelielā (ģimenes) audzētavā, kur sunim tiks nodrošināti atbilstoši dzīves apstākļi, saimnieku rūpes un mīlestība!

No savas puses visa suņa mūža garumā sniedzam jebkuru iespējamo palīdzību un konsultācijas!

Ņemiet vērā, lai no mīļa kucēna izaugtu skaists, veselīgs un veiksmīgs suns, arī jums ir jāiegulda daudz darba un zināšanu! Un mēs vienmēr atbalstīsim jūsu centienus!

Dear potencial puppy owners!

Our purpose is to breed puppies that match the standard, are healty and with a good temperament. That's why each litter is carefully planned, paying a lot of attention to both parents health and character.

Our puppies are looking for home, where they at first will be seen as a family friend. We would like to see our puppies in a family or a small (family) kennel, where the dog will be properly taken care of - with love!

We give consultations and available help from our side for the rest of the dogs life!

Keep in mind, that to rise a beautiful, healthy and successful dog, you need to put a lot of work and knowledge! And we will always support your efforts.


 


Atvainojiet, bet ņemot vērā to, ka audzētavā palikušas tikai cienījama vecuma dāmas, mēs

neplānojam franču buldoga kucēnus! 

 

We are very sorry,

but since the only females left are senior,

we are not planning french bulldog puppies!