Meta Sedula

Izstādes


2006

Datums Izstāde Eksperts Klase Rezultāts
29.07.2006.
Mārupe / CAC
Maret Kard (Igaunija) kucēnu teicami
10.09.2006.
Ventspils / CAC
V.M.Solecky-Spunar (Polija) kucēnu teicami, PP, Labākais Kucēns
11.11.2006. Tartu / CACIB junioru labi
18.11.2006. Rīga / CACIB C.Rossier (Šveice) junioru teicami, PP, JCAC, 2.kuce
03.12.2006. Liepāja / CAC T.Sarmont (Baltkrievija) junioru teicami, PP, JCAC, BOB
16.12.2006. Viļņa / CACIB Z.Povilaitiene (Lietuva) junioru teicami, 2.klasē
17.12.2006. Viļņa / CACIB J.Medard Ringuet (Francija) junioru ļoti labi

2007

Datums Izstāde Eksperts Klase Rezultāts
03.03.2007.
Daugavpils / CAC
P.Krol (Polija) junioru teicami, PP, JCAC, BOB
17.03.2007.
Rīga / CACIB
Holm Gunnel (Somija) junioru teicami, PP, BOB, LVW'07
29.04.2007. Klaipēda / CAC L.Zaķe (Latvija) junioru teicami, JN, JBOB, BOB, BIG - V
19.05.2007. Rīga /CACIB E.Borisova (Baltkrievija) starpkl. teicami, CQ, CACIB, 1.klasē, 2.kuce
20.05.2007. Rīga / CACIB G.Ridarcikova (Slovēnija) starpkl. teicami, CQ, CACIB, BOB
02.06.2007. Tallina / CACIB R.Bambach (Rumānija) junioru teicami, JCAC,  BOO, EstJW'07, ESTW'07
03.06.2007. Tallina / Kluba izstāde junioru ļoti labi
30.06.2007. Pērnava / CACIB N.Sedyh (Krievija) junioru teicami, BOB
01.07.2007. Ogre / CAC starpkl. teicami, CQ, BOB
08.07.2007. Rīga / Kluba izstāde E.Borg (Zviedrija) starpkl. teicami, CQ, BOO
21.07.2007. Valka / CAC I.Poletaeva starpkl. teicami, CQ, BOB
11.08.2007. Kaļiņingrada / CAC V.Gubina (Krievija) starpkl. teicami, CAC, BOB
26.08.2007. Bialiystoka / CACIB A.Kazmierski (Polija) starpkl. teicami, CWC, CACIB, BOO
09.09.2007. Ventspils / CAC T.Šulce (Latvija) starpkl. teicami, CQ, BOB
17.11.2007. Rīga / CACIB starpkl, ļoti labi
02.12.2007. Rīga / Kluba izstāde S.Muthsam (Vācija) starpkl. teicami, CQ, CAC, BOO

2008

Datums Izstāde Eksperts Klase Rezultāts
19.01.2008.
Kauņa / CAC
G.Jensen (Norvēģija)
atklātā teicami, CAC, N, BOB
08.02.2008.
Tallina / CACIB
W.Peper (Vācija)
atklātā teicami, Res.CACIB, 1.klasē, 2.kuce
01.08.2008. Viļņa / CACIB G.Assenmacher-Feyel (Vācija) čemp. teicami, CAC, N, CACIB, 1.klasē, 2.kuce
13.09.2008. Rīga  / Kluba izstāde S.Yla-Mononen (Somija) čemp. teicami, CQ, BOO, Kluba Uzvarētājs '08
04.10.2008. Budapešta / Eurodog '08 M.Urosevic (Serbija) čemp. ļoti labi
15.11.2008. Rīga / CACIB C.de Guliani (Itālija) čemp. teicami, CQ, , CACIB, BOB
06.12.2008. Liepāja / CAC G.Zaharova (Krievija) čemp. teicami, CQ, 1.klasē, 2.kuce

2009

Datums Izstāde Eksperts Klase Rezultāts
04.04.2009. Rakvere / CAC
N.Deschuymere čemp. teicami, CAC, 1.klasē, 2.kuce
17.05.2009.
Novopolocka / CAC
I.Azen (BLR) čemp. teicami, CAC, BOB
26.07.2009. Jaunmarupe / CAC T.Šulce (Latvija) čemp. teicami, CQ, BOO
15.08.2009. Rēzekne / CAC D.Prozorov (Krievija) čemp. teicami, CQ, BOB

2011

Datums Izstāde Eksperts Klase Rezultāts
12.03.2011. Rīga / CACIB P.Jentgen (Luxemburg) champ. exc., CQ, CACIB, LVW'11, BOB

2014

Date Show / place Judge Class Result
22.03.2014. CACIB / Riga   veteran very good
23.03.2014. CACIB / Riga V.Zhuk veteran exc1, PP, VCAC, BOO
03.05.2014. Club Show / Parnu (EE) J.Stefancova veteran

exc1, VCAC, VBOB, best female 2

Best Veteran 1.place!

10.05.2014. Club Show / Riga M.Heinila veteran

exc1, PP, VCAC, Club Veteran Winner'14,

Best Veteran 1.place!

25.05.2014. CACIB / Moletai (LT) V.Fedorov veteran

exc1, VCAC, VBOB,

Baltic Veteran Winner '14

13.09.2014. Club Show / Riga C.Rossier veteran

exc1, PP, VCAC, Best Vetaran 1.place!