Delkatina Afina Pallada

Izstādes / Shows


2006

Datums Izstāde Eksperts Klase Rezultāts
12.08.2006.
Ozolnieki / CACIB
J.Schemel
kucēnu teicami, PP, Labākais Kucēns
09.09.2006.
RĪga / Kluba izstāde
N.Nekrošiene (Lietuva)
kucēnu teicami, PP, Labākais Kucēns
10.09.2006. Ventspils / CAC T.Rascihmarova kucēnu teicami, PP, Labākais Kucēns, Kucēnu BIS - III
17.09.2006. Rīga / FCI 9.gr.izstāde K.Butrimova (Lietuva) kucēnu teicami, PP, Kucēnu BOO
14.10.2006. Cēsis / CAC I.Pablaka (Latvija) kucēnu teicami, PP, Labākais Kucēns, Kucēnu BIS - IV
11.11.2006. Tartu / CACIB Z.Sirik (Izraēla) junioru ļoti labi
19.11.2006. Rīga / CACIB H.Almgren (Zviedrija) junioru teicami, PP, 2.klasē
03.12.2006. Liepāja / CAC I.Pablaka (Latvija) junioru teicami, PP, JCAC, BOB, BIG - III
16.12.2006. Viļņa / CACIB J.Kares (Somija) junioru teicami, JN, 1.klasē
17.12.2006. Viļņa / CACIB T.Urek (Slovēnija) junioru teicami, JN, JBOB, BOB, "Cristmas Cup'06"

2007

Datums Izstāde Eksperts Klase Rezultāts
03.02.2007.
Rīga / Kluba izstāde
R.Kadiķe-Skadiņa (Latvija) junioru teicami, PP, JCAC, 1.klasē, 2.kuce
03.03.2007.
Daugavpils / CAC
Z.Povilaitiene (Lietuva)
junioru teicami, PP, 2.klasē
04.03.2007. Rīga / FCI 9.gr.izstāde P.Krol (Polija) junioru teicami, PP, JCAC
18.03.2007. Rīga / CACIB E.Kenneth (Zviedrija) junioru teicami, PP, 1.klasē, 2.kuce
29.04.2007. Klaipēda / CAC B.Simeniene (Lietuva) junioru teicami, 1.klasē JN
19.05.2007. Rīga / CACIB B.Vītoliņa (Latvija) starpkl. teicami
20.05.2007. Rīga / CACIB K.E.Johannson (Zviedrija) starpkl. teicami
26.05.2007. Rīga / Kluba izstāde S.Radjuk (Baltkrievija) starpkl. teicami, CQ, 1.kuce, BOO
03.06.2007. Tallina / CACIB junioru ļoti labi
08.06.2007. Zagreba / EURODOG '07 R.Khomasuridze junioru teicami, 2.klasē
30.06.2007. Pērnava / CACIB M.Palm (Igaunija) junioru teicami, 2.klasē
01.07.2007. Ogre / CAC P.Rehanek (Čehija) starpkl. teicami, CQ, 2.kuce
21.07.2007. Valka / CAC B.Vītoliņa (Latvija) starpkl. teicami, CQ, 3.kuce
22.07.2007. Pērnava / FCI 9.gr.izstāde F.Rodrigues (Portugāle) junioru teicami, JCAC, JBOO, BOO
03.08.2007. Palanga / CACIB J.Kupliauskas (Krievija) starpkl. teicami, Res.CACIB
11.08.2007. Kaļiņingrada / CAC N.Kashirin (Krievija) starpkl. teicami, CAC, 1.kuce, BOO
26.08.2007. Bialystok / CACIB S.Radjuk (Baltkrievija) starpkl. teicami, CAC, CACIB, BOB
09.09.2007. Ventspils / CAC K.Horak (Čehija) starpkl. teicami
08.12.2007. Liepāja / CAC starpkl. teicami, CQ, CAC, BOO
09.12.2007. Rīga / FCI 9.gr.izstāde A.Schemel starpkl. teicami, CQ, 3.kuce

2008

Datums Izstāde Eksperts Klase Rezultāts
20.01.2008.
Kaunas / CAC
E.Clerc (Šveice))
atklātā ļoti labi
02.02.2008.
FCI 9.grupas izstāde
G.Kostopoulos (Grieķija)
čemp. teicami, CQ, BOB
09.02.2008. Tallina / CACIB A.Paloheimo (Somija) atklātā teicami, 4.kuce
24.02.2008. Paneveža / CAC R.Vaitkunskiene (Lietuva) čemp. teicami, CAC, N, BOB, BIG-V
01.08.2008. Viļņa / CACIB C.Stefanesku (Rumānija) čemp. teicami, 2.klasē
02.08.2008. Viļņa / CACIB M.Redlicki (Polija) čemp. teicami, 3.klasē
24.08.2008. Rīga /Kluba izstāde C.Lafay (Francija) čemp. teicami, CQ, 1.klasē, 2.kuce
05.10.2008. Budapešta / EURODOG '08 S.Sinko čemp. teicami, 2.klasē, Res.CAC
16.11.2008. Rīga / CACIB L.Zaķe (Latvija) čemp. teicami, CQ, 2.klasē, 2.kuce, Res.CACIB
06.12.2008. Liepāja / CAC S.Bellan Faletti (Itālija) čemp. teicami, CQ, 1.klasē, 2.kuce
07.12.2008. FCI 9.grupas izstāde G.Zaharova (Krievija) čemp. teicami, CQ, 1.klasē, 2.kuce

2009

Datums Izstāde Eksperts Klase Rezultāts
14.02.2009.
Tallina / CACIB
E.Clerc (SWI) čemp. teicami. 3.klasē
21.02.2009.
Kluba izstāde Rīgā
 M.Nikič (SERB) čemp. teicami, CQ, 4.klasē
15.03.2009. Viļņa / CACIB T.Urek (SLO) čemp. teicami, CACIB, "Vilnius Cup 2009"
22.03.2009. Riga /  CACIB C.Jeaunicot (FRA) čemp. teicami, CQ, 3.klasē
04.04.2009. Rakvere /  CAC P.Roosenboom (Belgium) čemp. teicami, CAC
17.05.2009. Novopolock / CAC  S.Radjuk (BLR) čemp. teicami, CAC, BOB
24.04.2009. Kluba izstāde Rīgā I.Mioč (CRO) čemp. teicami, CQ, 3.klasē (foto)
07.06.2009. Tallina / CACIB  M.Levente (HUN) čemp. teicami, 2.klasē, 3.kuce, Res.CACIB
13.06.2009. Rīga / CACIB T.Urek (SLO) čemp. teicami, CQ, 4.klasē
14.06.2009. Rīga / CACIB J.Laakso (FIN) čemp. teicami, CQ, 4.klasē, 4. kuce
05.09.2009. Ventspils / CAC R.Doedijns (Holande) čemp. teicami, CQ, 1.klasē, 4.kuce
31.10.2009. Rīga / CACIB J.Ovesna (CZ) čemp. teicami, CQ, 1.klasē, 3.l.kuce
01.11.2009. Rīga / CACIB I.Pablaka (Latvija) čemp. teicami, CQ, 2.klasē, 2.l.kuce, Res.CACIB

2010

Datums Izstāde Eksperts Klase Rezultāts
22.05.2010. Rīga / Kluba izstāde G.Shchogol (Georgia) čemp. teicami, CQ, 1.v.klasē, 3.labākā kuce

2011

Date Show / Place Expert Class Result
17.04.2011. Club Show / Riga Barbara Pallasky (Germany) champ. exc., CQ, 3rd, best female4
02.07.2011. FCI  9.gr. spec.show / Ogre V.Klučniece (Latvia) champ. exc., 2nd
13.08.2011. Club Show / Riga I.Onstenk-Schenk (Netherlands) champ. exc., CQ, 2nd, best female 3
27.08.2011. CACIB / Bialystok A.Lundava (Estonia) champ. exc, 1st, CAC, R.CACIB
09.10.2011. Club Show / Riga Z.Oleynikova (Ukraine) champ. exc, CQ, 3rd
09.10.2011. FCI 9gr.show / Riga O.Goncharuk (Ukraine) champ. exc, CQ, 2nd, best female 5