Atvaļinājums Latvijā

Ja man kāds kādreiz būtu teicis, ka vislielākā laime un gandarījums ir atvaļinājums Latvijā! Bet redz, kā mūsdienu dzīve iegrozās..

Vislielākais paldies visai manai ģimenei par šī atvaļinājuma iespējamību! 

Nu jāmēģina atcerēties, kas viss ir bijis, piedzīvots, pārdzīvots, pieredzēts!

Jūs jau saprotat, ka jebkuru savu braucienu uz Latviju plānoju tā, lai varu arī būt klāt lielākajās Latvijas izstādēs! Arī šoreiz atvaļinājuma sākuma datums bija "piesiets" starptautiskajai dubultizstādei Ķīpsalā. Par beigu datumu nevarējām izlemt, tam bija jābūt "piesietam" mana otra mazdēla nākšanai pasaulē. Bet nu visu pēc kārtas!

Jebkura atbraukšana uz Latviju sākas ar mammas apciemošanu. Mīļas un garas sarunas, reizēm pat pārāk garas :) Arī, kad jau gaisma izslēgta.. Šoreiz atvedu arī bildes, t.i., fotogrāfijas, ja kāds vēl atceras, kas tas ir. Iesaku jums arī laiku pa laikam izprintēt savas mīļākās bildes formātā "vecā labā fotogrāfija"! Nesamērojama garša jebkuram mirklim un notikumam!

Piektdien, 18.martā, kopā ar Solvitu devāmies uz Tūjas pusi apciemot Dainu, Aivaru un Betiju! Bijām tik ļoti iegrimuši sarunās, ka bilžu nav, lai arī fotoaparāts līdz bija. Neesam no jaunās paaudzes, nemākam visu iemūžināt selfijos :) Dainai un Aivaram atkal jauni izaicinājumi, no sirds novēlu lai viss izdodas!

Betija tika iesēdināta mašīnā un braucām uz Rīgu formēt kluba stendu divu dienu starptautiskajām izstādēm Ķīpsalā. Pa ceļam neliels līkums caur Ogri, lai paķertu Eduardu. Kluba stends bez Eduarda laikam nemaz vairs nav iespējams! Patīkami, ka ir jauns puisis, kas var atnest, pielikt, pielīmēt un būt stendā un pēcāk visu atkal tikpat smuki noņemt un aiznest. No visiem klubiem LKF šoreiz bijām pirmie, kas noformēja stendu piektdienas dienas vidū! Pēc labi padarīta darba atlika gaidīt izstādes. 

Šoreiz apmetāmies viesnīcā Rixwell Elefant Hotel. Atšķirībā no Islande, kas atrodas Ķīpsalā un kur bijām iepriekšējā reizē, Elefantam bija ļoti laba atlaide. Pie tam gribējās pašai notestēt viesnīcu, ko esam kā klubs izmantojuši ekspertu izmitināšanai, jo tā atrodas ļoti tuvu SpiceHome un attiecīgi Dino Arēnai. Biju patīkami pārsteigta par komforta un apkalpošanas līmeni! Lieliska viesnīca! Un suņiem draudzīga! Un kartupeļu pankūkas brokastīs! Izbaudījām no sirds! Kad man būs kaudzēm naudas, Rīgā dzīvošu tikai šeit! :)

Divas starptautiskās izstādes! Bija milzumprieks satikt visus, ko satiku!

Kaitināja gan tie nepārtrauktie: nu kā tev Tur? Izklausījās it kā Tur ir leiputrija. Nu neba labas gribas vadīta esmu aizbraukusi. Un Tur arī ir garoza. Un šo garozu es jums, draugi, nenovēlu!

Skatoties, cik lustīgi Betija jūtas izstādē, sāku sev pārmest, ka neesmu 2 gadus viņu nekur vedusi! Betija visus sabučoja, samīļoja! Ringā arī bija labā omā un guva teicamu rezultātu! Un stendā bija lieliska! Mums ar Dainu jādomā, ka Betija jāved tautās biežāk!

Pirmajā bildē Betija apgūlusies blakus mūsu kluba šībrīža vienīgajam Entlebuhas ganusunim Kenzo. Fantastiski jauks suns un saimnieki! Klubam tas ir liels ieguvums!

Manam mīļajam Ercenam, sauksim turpmāk par Fredi!, šoreiz gāja kā gāja, nu tā ne visai - abas dienas praktiski pēdējais no puikām. Mēs darījām ko varējām. Ar ekspertu gaumi nepastrīdēsies. Un - nu ir viņš joprojām ļoti jauns un ar čempioniem sacensties nevar. Augt un attīstīties mums vēl ir laiks un šobrīd to arī darām! 

Abas dienas manu sirdi priecēja Čaks! Jūs jau zināt, ka man šis suns ir ļoti īpašs! Un šobrīd viņš ir savā virsotnē! Liels paldies Sintijai un visai Čaka ģimenei! Manā uztverē Čaks ir ļoti tuvu šķirnes ideālam!

Pēc izstādes allaž ir daudz domu un pārdomu.

Liels paldies fotogrāfam Jurim Maurānam par ringa bildēm! Ceram uz turpmāku sadarbību!

(visi izstāžu rezultāti un vairāk bildes sadaļā "News" un Facebook albumos)

 

Pēcāk devos manā dzīvē nepiedzīvotā avantūrā! Manas meitas Evijas un mans draudzenes Solvitas atbalstīta un mudināta (lasiet - stumta!) devos uz Jaunķemeru sanatoriju apārstēt savu muguru. Nu kā tā var?! 7 dienas tikai man un ap mani! Baisi! Baisi es jums saku! Atpūsties ir smags darbs kā izrādījās! 8os jau ir vingrošana baseinā! 9os brokastis! 10:15 nākamā procedūra! Un nokavēt nedrīkst neko! Pie kam: dzīvoju es 5.stāvā, procedūras 2.stāvā, ēdināšana 1.stāvā un darbojas tikai 1 lifts, kas ir noslogots ar nu ļoti neflexible cilvēkiem! Tātad viss maršruts pa kāpnēm! Otrās dienas pēcpusdienā es knapi dvesu un teicu, ka atpūta ir ļoti smags darbs! :) Ceturtajā dienā mans rumpis atteicās darboties, bet es tomēr saņēmos un finišēju! Un jāsaka, ka sirsnīgi iesaku visiem atpūsties! Efekts ir vienkārši lielisks!

Vienlaicīgi apvienoju patīkamo ar vēl patīkamāku! Milzīgs prieks bija par liepājnieku apciemojumu! Un pastaiga ar Grētiņu un viņas bērniem un garas sarunas! Un tās skaistās un garšīgās dāvanas! Liels paldies!

Vēl Sandras, Elzas un Zeldas apciemojums! Un atkal pastaiga un sarunas, sarunas..un par suņiem! :)

Lieldienas Ogrē ar mammu. Kā nākas. Kristīgi. Un nedaudz pagāniski ar šupolēm un foto.

Un tad sākās visgarākais atvaļinājuma posms: Boses bērniņu gaidīšana un sagaidīšana.

Liels paldies Solvitai un ģimenei par iespēju klātbūt! Tik ļoti gaidīta un lutināta sen nebiju jutusies!

Solvita ir liels malacis, ar savu domu un labu redzējumu šķirnē! Šogad Solvitai ir FCI apstiprinājums par savu afiksu, tas nozīmē, ka vēl nedaudz formalitāšu un būs sava audzētava! Lai izdodas realizēt ieceres!

Mazuļi šoreiz sadzima 4, ne visai daudz lielo šveiciešu šķirnei, bet toties visi varen lieli un spēcīgi, jo bija kur augt. Vecāki mazuļiem skaisti un veselīgi! Novēlu mazajiem daudz daudz veselības un pašus pašus labākos saimniekus!

Komunikācija ar lielo šveicieti ir kaut kas vienreizējs un mana sirds uz visiem laikiem pieder šai šķirnei!

Dod dieviņ, lai apstākļi iegrozās par labu tam, ka ar mani atkal dzīvo lielais šveicietis! (labāk divi!.. vai trīs..)

Pa starpu vēl braucu uz Rīgu un padarbojos ar Fredi. Paldies mūsu instruktorei Annai!

Un.. nu mīlu es šo puiku! :) Savos 18 mēnešos viņš joprojām ir bērnišķīgs un allaž labā omā! Pat pēc pusotras stundas intensīva treniņa. Kā man tas atgādina Mētriņu! ..

Mazdēls piedzima ne gluži tajā laikā, ko gaidījām. Bet galvenais, ka vesels un skaists! Izlidošanas biļeti mainīt vairs nebija jēgas, tā ka arī pēc otra mazdēla piedzimšanas vēl dabūju paauklēt Boses kucēnus un paciemoties vēl trešo reizi pie mammas! Un trijatā (es, mamma un Eduards) 3 x uzspēlēt Katanas ieceļotājus! (nekad nespēlējiet ar Eduardu - viņš vienmēr uzvar!) 

Un ziniet: tikai Latvijā ir tik skaistas debesis..

Vienmēr jūsu,

Inga

Write a comment

Comments: 1
 • #1

  Viktors (Monday, 06 March 2017 21:28)

  Sveiciens Vienmēr mūsu Ingai!
  Nekad nevari zināt, kas dzīvē ieplānots. Citreiz gribi kaut ko sevišķu, bet Liktenis stūrē citos ceļos. Iespējams, ka mums ir paredzēts līdzīgs ceļojums uz īsāku vai visu laiku uz mūsu mazbērnu mītnes zemi....
  Šobrīd prieks, mūsu daudzbērnu suņu ģimene ir Visuma centrs. Ja un vai izdosies šo centru pārvietot? Laikam suņinieka atkarība nosaka dzīves stilu :-)
  Vēlam Tev un Taviem suņiem visu to labāko!!!
  Prieks par Tavu skaisto un baudāmo mājaslapu! Veiksmi tev un Tavai ģimenei!
  Suņinieku ģimene Gaujā.