Aiziet 2014.gads

visjaukākā ziņa šogad

es kļuvu par vecmāmiņu! Šogad tas man ir visvissvarīgākais notikums! Papildus citām lietām manā dzīvē tas ir ieviesis korekcijas audzētavas sastāvā un mainījis manus turpmākos nākotnes nodomus.

 

Pēc ļoti ilgām pārdomām mūsu mīlulis Preslijs šogad aizceļoja uz Somiju uz ģimeni, kur jau mīt mūsu audzētā Choco Blacky aka Bella. Ja atceraties ar Bellas saimniekiem iepazināmies pagājušovasar, kad viņi ciemojās pie mums Ogrē, fantastiski jauks pāris! Preslijs pavada laiku aprūpēts un apmīļots, nodarbojas ar peldēšanu, ir noslēdzis titulu Somijas Čempions un jau ir kļuvis par tēvu 7 daudzkrāsainiem mazuļiem.

Pēc vēl ilgākām pārdomām uz jaunām mājām devās Amber, viņa tagad dzīvo Bangkokā. 

Par izstādēm šogad maz domāts, bet tomēr.

Mūsu vienīgā un neatkārtojamā Mētriņa šogad iekļuva veterānu kārtā, līdz ar ko sekmīgi kļuvusi par visu trīs Baltijas valstu Veterānu Čempioni, kas gan tik izcilam sunim  nemaz nebija grūti ;) Jāsaka, ka Mētra vecumu neuztver kā šķērsli, izstādēs joprojām ir gatava strādāt ar pilnu atdevi, mājas apsargāt kā nākas, mazuļus samīļot no sirds, vienvārdsakot ir pilna dzīvesprieka un veselības! Lai dies' dod mums vēl ilgi baudīt šī vienreizēja suņa personību!

Liels prieks, ka šogad tik daudzi Mētras bērni un mazbērni mūs ir priecējuši ar panākumiem izstādēs, bet galvenais priecējuši savus saimniekus būdami lieliski ģimenes draugi!

Tik daudz dažādu titulu šogad esam sapelnījuši, bet visnozīmīgākais ticis Dioram - World Junior Winner!

Jūs visi esat lieli malači, ļoti ceru, ka jūsu entuziasms nenoplaks, bet tikai vairosies! Un jūs zināt, ka es cik un kā nu spēšu atbalstīšu!

Liels paldies tiem, ka šogad atbalstīja savu dzimto audzētavu un piedalījās audzētavas konkursā!

Panākumi šajos konkursos ir katra jūsu nopelns, jo tieši jūs uzturat savu mīluli lieliskā formā, bet man kā audzētājam ir prieks redzēt, ka ieceres ir īstenojušās un jūs esat tik lieliski kā sagaidīju!

 

 

 

 

 

 

Vēl liels prieks par to, ka mūsu saimē ir dzimis sportists - Džila gada beigās piedalījās savās pirmajās sacensībās un visnotaļ sekmīgi! Tikai 2 sek. pietrūka un būtu apsteigusi daudz pieredzējušāku suni un ieguvusi 3.vietu! Tā tik turēt! Un gaidām jaunus sasniegumus ne tikai no viņas, bet sarosās arī citi - neaizmirstiet, ka lielais šveicietis ir darba suns! ;)

Nu re, kaut kā par šveiciešiem vien, bet mums ir arī mazie napaleoni franču buldogi :)

Everests šogad saņēma daudz labu uzslavu izstādēs un arī ārpus tām. Fantastisks raksturs puisim, man tāds franču buldogs vēl nav bijis! Arī Preslijs ir jauks puisis, bet Everests ir dievīgs :)

Everestam šogad bija fotosesija pie fotogrāfa, ko es ļoti cienu un mīlu, pie Jolantas Beinarovičas. Visas bildes skatiet Everesta lapā!

Viņa māsa Eureka, kas kopš viņas dzimšanas man ir īpaša meitene, dzīvo lieliskā ģimenē! Prieks par viņas panākumiem, īpaši WDS, kur no 48 junioru meitenēm klasē (pie mums sen nav tik daudz franču buldogu pat vienā izstādē!) bija starp 9, kas saņēma atzīmi "teicami" :)

Pagājušā gada beigās F metiena bērni sāka spert savus pirmos soļus pasaulē, šogad sāka spert savus pirmos soļus ringā. Vissirsnīgākās bučas metiena audzētājai Gunitai! Bērniem fantastiski raksturi tāpat kā viņu vecākiem! Šogad kopā pavadīti tik daudzi sirsnīgi brīži!

Šogad mūsu audzētavā ir bijis tikai viens metiens. 

Ilgi domāts, ilgi plānots, ilgi lolots!

Savulaik palīdzēju Rudyard nokļūt Latvijā. Mētra tika mēģinājusi laimes ar Rudyard, tad Anate, bet nevedās. Tāpēc man liels prieks, ka savienība Rammstein & Bose ir devusi sekmīgus rezultātus! Ļoti ilgi esmu veidojusi attiecības ar šo suņu audzētājiem, jo cienu viņu attieksmi pret šķirni, un tāpēc nav brīnums, ka no šis savienības esmu atstājusi vienu mazuli sev :)

Metiena audzētāja Solvita savā blogā ir dalījusies savos iespaidos par šo kucēnu audzēšanu. Veiksmes mazajiem lielajiem jaunajā dzīvē!

 

Zinu, ka šeit nepieminēju visus bērnus, mazbērnus un jau mazmazbērnus! Jūs paliek aizvien vairāk!

Mīlu jūs visus un atceros! Visās pasaules malās!

Olgas mazbērni tomēr vienmēr būs īpaši, jo tie ir mūsu zvaigžņotās meitenes Anates bērni. 

Šogad viņu sniegums bija visneaizmirstamākais Ogres izstādē, kur no 17 pāriem, tika iegūta 1.vieta! 


Bet noslēgumā man gribas teikt paldies visiem tiem, kas lasa mūsu audzētavas mājas lapu!

Prieks, ka esam jums interesanti un varam būt jums noderīgi!


Un visiem mums un jums kopā gribu novēlēt 

Priecīgus un siltus Ziemassvētkus!

Laimīgu un panākumiem bagātu Jauno gadu!

Visus mūsu kopējos rezultātus, kā katru gadu ierakstu mūsu audzētavas mājas lapā

 

Write a comment

Comments: 0