Marts

Marts ienesis jaunas pārmaiņas

Vispirms jau paldies visiem tiem, kas aktīvi lasa un prasa vēl un vēl! 

Diemžēl šoreiz tehnisku iemelsu dēļ ļoti ilgi biju bez sava komjūtera, līdz ar ko kaut ko blogā rakstīt bija neiespējami.

Daudzas lietas, visvairāk žēl -  bildes ir zudušas, bet restaurēšu no tā, kas ir!

Neesmu abstarkta persona, bet tāpat kā jūs visi ar savu miesu un asinīm! Un šoreiz vistiešākajā nozīmē - mūsu ģimeni ir papildinājis varens mazulis, kas dzimis 20.februāri, tas ir mans mazdēliņš. Dzimis, kā diemžēl daudzi šajos laikos ne Latvijā, bet Londonā, kur nu jau vairāk kā divus gadus dzīvo mana meita Evija. 

Tad nu, protams, biju apciemot mūsu mazo aizjūras princi! Lai viņam veselība un daudz laimes!

Pa starpu baroju arī vāveres un darīju citas blēņas :)

Atgriežoties bija diezgan dīvaini pēc 18 plusiem iebrist mūsu sniegotajā ziemā :)

Bet bēdāt nebija daudzi laika - viens no lielākajiem Latvijas izstāžu notikumiem Latvijas uzvarētājs 2014 un Pet Ekspo 2014 bija klāt!

Pirmoreiz mūsu audzētava centās prezentēt sevi atsevišķā stendā. Ne viss izdevās, kā gribējām, bet priecēja, ka apmeklētāju interese bija liela! Stendā ļoti aktīvi darbojās Solvita, par ko viņai milzu Paldies!, jo man pa lielam nācās pavadīt laiku pie franču buldogu ringiem. Un mūsu suņi tai brīdī, kad nebija ringā, stendā bija nenogurdināmi abas dienas! Gan daudzas izstādes pieredzējusī Mētriņa, gan Preslijs, gan vismazāk izstādes pieredzējusī, bet visnenogurdināmākā Amber!

Rezultāti arī neizpalika:

Meta Sedula VCAC un BOO un Preslijs (pie šķirnes speciālista no Kanādas) CACIB un BOO! Mūsu meitiņa no Betijas Deira - JCAC, abi mazbērni Bard un Bonera katrs pa R.CACIB!

Bija milzīgs prieks satikt draugus no nemierīgās Ukrainas un dubultprieks, ka viņi saņēma kārotos titulus!

 

Par aprīli tad drusku vēlāk..

Write a comment

Comments: 0