F bērnu pirmā izstāde

Tētis Preslijs, mamma Grētiņa un Frīda, Riksis un Fergus Ogres izstādē

Ogrē pirmo reizi notika izstāde ļoti smalkā vietā - viesnīcā. Protams, mūsu jaunā ģimene nolēma, ka tā būs īstā vieta, lai mazuļi pirmo reizi "izietu smalkā sabiedrībā" . Tika nolemts, ka tētis Preslijs un mamma Grētiņa atbalstīs bērnus tik svarīgā brīdī. 

Arī divkājainie līdzjutēji negribēja palikt nomaļus tik svarīga pasākumā. Tā nu pulciņš nolasījās tīri iespaidīgs.

Viens otrs šķirnes audzētājs gan visus mūsu pulka biedrus neatpazina, un tā nu šie biedri dabūja dzirdēt to, ko laikam smalkiem audzētājiem nevajadzētu runāt, kā vismaz ētikas kodeksos notiekts.

Bet nu dies' ar viņiem! Neies jau nu tāda sīkuma dēļ sniegt prasību goda tiesā.

Toties visliekākais prieks par mūsu mazuļiem. Jo kā likās visliekākā konkurence bezmazvai tieši mazuļu klasēs! Vispār jau 24 dalībnieki franču buldogiem šobrīd jebkurā Latvija izstādē ir iespaidīgs skaits! Bet nu 5 mazuļi tas ir jebkurā izstādē ir daudz!

Tāpēc jo lielāks prieks par mazo Frodo Frederico jeb Riksīti - 1.vieta mazuļu klasē sīvā konkurencē ar mēnesi vecāku sāncensi!

 

Māsiņai Felicity Freesia jeb Frīdai nācās vēl grūtāk, jo kokurentes bija pat divas! Bet arī Frīda iepatikās ekspertei vislabāk. Un galugalā arī labāk par brāli Riksi. Frīda kļuva par šķirnes labāko mazuli! Žēl, ka atpakaļceļš Frīdai bija tāls, un saimnieki izlēma negaidīt Bestu sacensības. Ej nu sazin.. ;)

Pēc ringiem nobildējās Frīda, Riksis un brālis Fergus, kas gan šoreiz vēl izstādē nepiedalījās

Tētis Preslijs lepnā vientulībā uzvarēja čempionu klasi, un salīdzinājumā par labāko suni starp četriem konkurentiem ieņēma godpilno otro vietu.

Un te nu bilde, kur lepnais, bet nemierpilnais  un vienmēr smaidīgais tēvs, mīļā mamma Grētiņa un pa vidu bērniņi.

Write a comment

Comments: 0