Darbīga diena CACIB izstādē

Šodien darbojāmies gan kluba stendā, gan izstādījāmies.

Visbiežāk CACIB izstādēs franču buldogi un lieli sveicieši neiet vienā dienā, bet šoreiz Rīgas izstādē tā bija. Un pēc divu gadu pārtraukuma Latvijas Šveices kalnu klubam bija savs stends. 

Tad nu man šodien nācās daudz un dikti skriet :)

Vispirms jau prieks, ka mums tomēr Šveices kalnu suņu klubā ir pietiekami daudz entuziastu, kas ir gatavi nākt darboties un runāt par mūsu šķirnēm ar cilvēkiem visas dienas garumā. Ap mūsu stendu visu dienu bija rosība līdz pat bestiem. 

Bildes tikai divas no paša rīta agruma, lai redz, kā izskatījās stends :)

Franču buldogu ringā bija daudz konkurentu, Preslijs un Dgina darīja, ko varēja un saņēma arī atbilstošu novērtējumu! Vislielākais prieks par Dginu, jo viņai vispār izstādes nepatīk, bet šodien viņa bija apbrīnojami uzvedīga! Un tā kā šodien viņa noslēdza arī Veterānu Čempiona titulu, un vairāk uz izstādēm droši vien neies, tad aizgājām arī uz lielo bestu! Bestā bija daudz pieredzējušāki suņi un Dgina nekādu vietu nedabūja, bet viņai tas sagādāja prieku :)

(ja kāds būs mūs bestos nobildējis, pievienošu arī bildi!)

Lielajos šveiciešos gāja raibi un es ne visai sapratu, ko tad īsti eksperte škirnē meklē.

BOB saņēma Argo. Prieks par Mētras mazbērniem, Argo māsasbērniem Bardu un Boneru, kas šodien tika pie savā karjerā pirmajiem R.CACIB un CACIB.

Write a comment

Comments: 0