Ciemos pie Argo!

Vakar ciemojāmies pie Mētras dēla Argo..

Argo ir no pirmā Latvijā dzimušo lielo šveiciešu metiena. Viņš ir šobrīd audzētavā esošo kucēnu tēva Atuma brālis. Argo dzīvo laimīgu suņa dzīvi tepat Mārupē. Savos četros gados joprojām ir pilns everģēlību :) Viņš ir spilgts apliecinājums tam, ka lielais šveicietis arī pieaudzis ir gatavs mesties rotaļās. 

Bet nu visu pēc kārtas!

Piebraucam pie mājas un aiz žoga redzam Argo. Ieraugot mūs viņš demonstrē klasisko lielā šveicieša dobjo rējienu ar sliešanos pakaļkājās. Rēķinot, ka viņa augums skaustā ir vismaz 70 cm, skats ir visai iespaidīgs, un kārtējo reizi secinu, ka, pat labi zinot suni, es bez saimnieka atļaujas viņa teritorijā viena iekšā neietu!

Iznāk siamniece Silvija, atver mums vārtus. Argo cītīgi apošņā atnācējus (mani un Solvitu), pie manis pakavējas krietni ilgi.. un atpazīst! :) Lai gan pagājis krietni ilgs laiks kopš pēdējo reizi tikāmies, t.i., divi gadi! Iznāk arī pārējie ģimenes locekļi un Argo priekiem nav gala! Mēģinam piedabūt pabūt viņu kaut nedaudz rātnam, lai uztaisītu kādu smuku bildi, bet tas gandrīz nav iespējams, puikam ir tāda sajūsma, ka skrien un lec un joņo! Saimnieku Agri gan klausa uz vārda! Bet meitai Luīzei tik ļoti gribas piedalīties ar Argo izstādēs! 

Kā ies izstādēs, tas ir jautājums?! Argo ir bijis kluba izstādēs divas reizes, ļoti sekmīgi, abas reizes bijis labākais suns. Saimnieki nolēmuši nopietnāk pievērsties izstādēm, bet redzam, ka mums būs ilgi un dikti jāstrādā, lai puisi parādītu tik smuku kāds viņš ir!

 

Un nu piedāvāju prieka pilnās bildes, un tad jau ceru, ka tiksimies ar Argo drīz atkal! <3

Write a comment

Comments: 0